Predstavljanje FOI-ja na Hrvatskom radiju u New Yorku

U Sjedinjenim Američkim Državama, na Hrvatskom radiju u New Yorku 7. siječnja 2023. godine predstavljen je Fakultet organizacije i informatike Varaždin.

U Sjedinjenim Američkim Državama, na Hrvatskom radiju u New Yorku, 7. siječnja 2023. godine predstavljen je Fakultet organizacije i informatike Varaždin. Sudjelovali su Izabela Oletić Tušek, univ.spec.pol., voditeljica Ureda za međunarodnu suradnju FOI-ja, prof.dr.sc. Violeta Vidaček Hainš, voditeljica 11. Studentskog međunarodnog simpozija, Jerry John Antolos, student FOI-ja i dosadašnji studentski koordinator Centra za volontiranje i humanitarni rad FOI te student Erik Đuranec.

Razgovaralo se o studiranju u Hrvatskoj, mogućnostima međunarodne razmjene studenata te je predstavljen nadolazeći 11. Studentski simpozij o interkulturalnom učenju ( 21.-27. svibnja 2022., Varaždin).

Detalji emisije dostupni su na podcastu na poveznici.

Više o Hrvatskom radiju New York možete saznati ovdje.

Urednicima i voditeljima Hrvatskog radija New York zahvaljujemo na pozivu i realizacije emisije!