WELCOME WEEK – Tjedan dobrodošlice za dolazne studente

Objavljeno: 16.02.2022

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja organizira Welcome week – Tjedan dobrodošlice za dolazne strane studente koji će na FOI-ju studirati u ljetnom semestru. Program će se održati u razdoblju od 21. do 25. veljače.

Na Fakultetu organizacije i informatike će u ljetnom semestru ak. godine 2021./22. studirati 20 studenata s nekoliko partnerskih sveučilišta –  ESIEA, Karlsruhe Institute of Technology, EPITECH i ODISEE.

Da bi se studenti osjećali dobrodošlo, Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja za njih organizira tzv. Tjedan dobrodošlice. Cilj je upoznati studente, pomoći im oko snalaženja na fakultetu, u gradu te ih upoznati s našim nastavnicima i studentima.

Osim pozdrava, uvodne prezentacije o FOI-ju i predstavljanja predmeta na engleskom, za studente organiziramo niz neformalnih aktivnosti poput turističkog razgledavanja Varaždina, radionice na engleskom jeziku - Croatian language and culture te teambuilding aktivnost (Paintball).

Studentima želimo toplu dobrodošlicu na FOI!