Predstavljanje novog GEM istraživanja za 2017. godinu

Objavljeno: 02.07.2018

U četvrtak, 05. srpnja 2018. godine u dvorani 3, s početkom u 10h na Fakultetu organizacije i informatike održat će se predstavljanje novog GEM istraživanja za 2017. godinu, kao i panel diskusiju na temu Što Hrvatsku i dalje čini (ne)poduzetničkom zemljom, popravlja li sjeverna Hrvatska prosjek?

Hrvatska sudjeluje od 2002. godine u Global Entrepreneurship Monitor (GEM) istraživanju, najvećem svjetskom istraživanju poduzetništva.

Istraživanje za 2017. usporedit će rezultate iz prethodnih godina te u kojim područjima moramo mijenjati uvjete u cilju jačeg rasta poduzetničke aktivnosti u Hrvatskoj.

Rezultate će predstaviti autori GEM istraživanja predvođeni s prof. dr. sc. Slavicom Singer sa Ekonomskog fakulteta u Osijeku, a komentirat će ih poduzetnici i predstavnici akademske zajednice. Moderator diskusije bit će ekonomski analitičar Velimir Šonje.

Pozivamo vas da se odazovete ovom zanimljivom događanju na FOI-ju.

Molimo vas da svoj dolazak potvrdite na mail idjundjek@foi.hr ili putem registracije na sljedeći link.

POZIVNICA