Novo u nakladi FOI-ja

Objavljeno: 19.12.2017

U nakladi Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu objavljena je publikacija Neki aspekti IT menadžmenta u uvjetima digitalne ekonomije. Autorica ovog fakultetskog udžbenika je izvanredna profesorica Melita Kozina. Recenzenti su prof. dr. sc. Zdravko Krakar i prof. dr. sc. Mario Spremić.

Iz predgovora:

„Osnovna namjena fakultetskog udžbenika je studentima sveučilišnih diplomskih studija ekonomike poduzetništva poslužiti kao temeljna nastavna literatura o značaju znanstveno stručne discipline IT menadžment u uvjetima digitalne ekonomije te opisati pojedine metode i modele koji se koriste u nekim aspektima ove discipline. Ukratko, namjera je pokazati neke od aspekata operativnog upravljanja IT-om u poslovnom sustavu.“