Predavanje Victorie Cumberbatch

Objavljeno: 23.05.2017

Pozivamo sve zainteresirane da se u utorak 6. lipnja 2017. godine odazovu na kratko predavanje Victorie Cumberbatch na temu „Voluntourism“. Predavanje će se održati ne engleskom jeziku putem Skypea u 16:30 u sklopu Završne svečanosti za volontere u Vijećnici Fakulteta organizacije i informatike (Pavlinska 2, istočno krilo, potkrovlje).

Victoria je provela semestar na moru te se odlučila sama za 'backpaking' čime je učvrstila svoju potrebu za putovanjima.

Volontirala je na mjestima kao što su Cape Town, Australija, Nikaragva, Kansas City SAD, Meksiko i tako dalje. Provela je dosta vremena radeći s djecom te je svojim radom pokazivala brigu o okolišu. Trenutno radi kao voditeljica programa za Remote Year, piše za Black & Abroad, u upravnom je odboru neprofitne organizaciju u SAD-u i piše za svoj blog.