Pozvano predavanje - „Volontiraj i proputuj svijet“

Objavljeno: 15.05.2017

U srijedu, 17.05.2017. godine u sklopu predavanja na kolegiju Poslovno komuniciranje“ na stručnom studiju Primjena informacijske tehnologije u poslovanju“ održat će se predavanje Anamarije Bunić iz Volonterskog centra Zagreb u kojem će predstaviti detalje kampanje „Volontiraj i proputuj svijet“. Predavanje će se održati u 16:00 sati u dvorani 1, zgrada FOI 2, Petra Krešimira IV 15.

Sadržaj  predavanja:

Gospođa Anamarija Bunić iz Volonterskog centra Zagreb predstavit će iskustva i mogućnosti za studente koje se nude u kampanji „Volontiraj i proputuj svijet. Svi zainteresirani studenti imat će priliku saznati nešto više o volonterskim projektima i mogućnostima u njihovo uključivanje, koje su koristi od volontiranja za studente volontere (što se može naučiti, iskustva, umrežavanje, potvrde koje volonter može dobiti), ali i što volontiranje znači za poslodavce u današnjem vremenu u kojem je važno istaknuti se od uobičajene mase.

Predavanje je otvorenog tipa, stoga pozivamo sve zainteresirane studente da se odazovu predavanju.

Fotografija s pozvanog predavanja