Odabir kandidata temeljem objavljenog natječaja

Objavljeno: 23.02.2017

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u  suradničkom zvanju i radno mjesto asistenta  za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz formalne metode, baze znanja i upravljanje znanjem na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Vlatka Sekovanić, mag.educ.inf.

Temeljem članka 36. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekan Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima na iskazanom interesu.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.