Sudjelujte na predavanju i saznajte sve o studentskim natjecanjima u programiranju

Objavljeno: 16.11.2016

Studentska natjecanja u programiranju specifičan su oblik natjecanja u kojem do izražaja ne dolazi samo algoritamska i "koderska" spretnost pojedinca, već i timski rad.Dođite na predavanje u ponedjeljak, 28. studenoga 2016. u dvorani 3, FOI1, Pavlinska 2 od 14 do 16 sati i saznajte sve što vas zanima o studentskim natjecanjima u programiranju.

S namjerom popularizacije ovakvih natjecanja, Hrvatski savez informatičara, Fakultet organizacije i informatike i udruga diplomanata AMAC-FOI organiziraju predavanje na kojem će upoznati zainteresirane studente s oblikom i svrhom ovakvih natjecanja, predstaviti vrste zadataka te algoritme i strategije rješavanja karakteristične za ovaj tip natjecanja. Dođite na predavanje, okupite tim i upustite se u novu avanturu!

Mjesto i vrijeme: ponedjeljak, 28. studenog, 14:00h, dvorana 3, FOI1

Predavači:
doc. dr. sc. Ante Đerek, Fakultet elektrotehnike i računarstva

Nikola Dmitrović, prof. mentor, XV. Gimnazija

Krešimir Malnar, tajnik Hrvatskog saveza informatičara

Dejan Drabić, mag. inf., član IO Hrvatskog saveza informatičara i predsjednik AMAC-FOI