UPISI NA SVEUČILIŠNI DIPLOMSKI STUDIJ EKONOMIKA PODUZETNIŠTVA

UPIŠI SVEUČILIŠNI DIPLOMSKI STUDIJ EKONOMIKA PODUZETNIŠTVA! STUDIRANJE ZA BUDUĆNOST!

UVJETI UPISA

Prijave i upisi u prvu godinu sveučilišnih diplomskih studija odvijaju se na daljinu u sustavu FOI Upisi. Uvjeti upisa u 1. i razlikovnu godinu diplomskog studija Ekonomika poduzetništva definirani su:

Pristupnici koji upisuju razlikovnu godinu, a bili su studenti Fakulteta organizacije i informatike, u razlikovnoj godini upisuju kolegije propisane registrom.

Pristupnici koji upisuju razlikovnu godinu, a nisu do sada bili studenti Fakulteta organizacije i informatike mogu tijekom cijele godine predati dokumentaciju potrebnu za provjeru zadovoljavaju li uvjete za upis u razlikovnu godinu.

TROŠKOVI, DATUMI, KVOTE

UPIS U BROJEVIMA

TROŠKOVI UPISA I STUDIJA TE DODATNE INFORMACIJE
  • Troškovi upisa za sve studente – 55,00 €
  • Školarina za redovite studente (s plaćanjem) - 955,60 €
  • Školarina za izvanredne studente - 955,60 €
  • Školarina za studente državljane izvan EU- 1592,67 €

DODATNE INFORMACIJE

Prilikom upisa potrebno je izvršiti plaćanje troškova upisa (55,00 €) ili troškova upisa (55,00 €) i školarine ovisno o statusu studenta. Školarinu je moguće platiti u cijelosti ili u tri rate.

Plaćanje je moguće bankovnom transakcijom ili kreditnom karticom. Kartice kojima se može izvršiti plaćanje su: American Express, Diners, Visa, Maestro, MasterCard. Plaćanje karticama vrši se direktno u sustavu upisi.foi.hr preko servisa WSPay - sigurnog sustava za online autorizaciju kreditnih kartica u realnom vremenu.

Sva potrebna dokumentacija šalje se poštom nakon prijave za upis u sustavu i treba biti zaprimljena na Fakultetu najkasnije 17. rujna 2024.

Za upis na diplomski studij studenti Fakulteta organizacije i informatike moraju imati položene sve ispite te potvrđenu izjavu o izvornosti i predaji finalne verzije rada (u sustavu FOI Radovi - korak 9. u proceduri) do 16. rujna 2024. godine do 14.00 sati, a završni rad treba biti obranjen do 30. rujna 2024.

Napomena: Studenti razlikovne godine diplomskih studija koji su stekli uvjete za upis u prvu godinu diplomskog studija također su obavezni prijaviti se za upis u prvu godinu diplomskog studija u sustavu FOI Upisi i poslati svu dokumentaciju kao i ostali pristupnici.

Napomena: zadnji termini pisanih ispita studenata koji završavaju prijediplomski studij su 9. rujna 2024.

Help Desk: upisi@foi.unizg.hr

DATUMI UPISA

Prijave: od 26.08.2024. od 08:00 - 17.09.2024. do 14:00 upisi.foi.hr

Privremene rang-liste: 18.09.2024. iza 12:00 na upisi.foi.hr

Konačne rang-liste: 19.09.2024. u 14:00 na upisi.foi.hr

Upisi: 20.09.2024. od 8:00 do 14:00 sati na upisi.foi.hr

UPISNE KVOTE

105 studenata

90 studenata u redovitom statusu
10 studenata u izvanrednom statusu
5 stranih studenata
ONLINE UPIS U 5 KORAKA

POSTUPAK UPISA

PRIPREMITE SE ZA UPIS

Proučite korake upisa preko sustava FOI Upisi te pripremite:

Odlučite kako želite platiti troškove upisa i studija - bankovnom transakcijom ili kreditnom karticom.

PRIJAVITE SE ZA UPIS

Prijavite se u sustav (upisi.foi.hr) i popunite Zahtjev za upis.

Studenti s drugih visokih učilišta uz prijavu trebaju platiti troškove postupka verifikacije dokumenata i izdavanja rješenja o prijelazu na FOI. Dokumentacija za slanje poštom za pristupnike s drugih visokih učilišta

Pristupnici koji su završili ili završavaju studij na FOI ne trebaju slati dokumentaciju

ZAHTJEV U OBRADI

Nakon što ste predali Zahtjev za upis, Vaš zahtjev je u obradi te se čeka objava rang lista za upis u prvu godinu diplomskih studija.

NASTAVITE UPIS

Po objavi rang lista, svi pristupnici čiji se evidencijski broj nalazi iznad praga na rang listi mogu pristupiti upisu.

Ovisno o statusu, pristupnici plaćaju samo troškove upisa ili troškove upisa i školarinu (plaćanje je moguće i karticama direktno u sustavu FOI Upisi preko sustava WSPay).

ZAVRŠITE UPIS

Nakon plaćanja troškova upisnine i/ili školarine potrebno je preuzeti studentski ugovor, otisnuti ga u 2 primjerka te potpisati.
Za dovršetak postupka upisa obavezno se poštom šalje:

• 1 primjerak ugovora u studiranju (preuzet iz sustava FOI Upisi)
  • potvrda o završenom preddiplomskom studiju (izvornik ili ovjerena preslika) – ako nije dostavljena prilikom prijave za upis (samo studenti drugih visokih učilišta)

Nakon potvrde slanja ugovora poštom, studenti s drugih učilišta preuzimaju FOI AAI korisničke podatke.
Pristupnik koji je ostvario pravo na upis, ali se u natječajnom roku nije upisao, gubi pravo na upis.

ČESTITAMO - DS EP

ČESTITAMO!

Vaš izbor je diplomski studij Eknomika poduzetništva!
Vidimo se početkom ak.god. 2023./2024.!

Help Desk

Kontaktirajte nas porukom na upisi@foi.unizg.hr ili pozivom na broj 042 390 818 ili 042 390 810.

Online podrška

Tijekom upisa