Održane prezentacije finalnih projektnih rješenja studenata na zadatak postavljen od strane poduzeća Konzum d.o.o.

U utorak 11. lipnja 2024. godine u sklopu kolegija Internetski marketing na 1. godini Diplomskog studija Ekonomike poduzetništva održane su prezentacije projektnih rješenja na zadatak predstavljen od strane Maje Šarić, rukovoditeljice digitalnog marketinga poduzeća Konzum plus d.o.o. Projektno rješenje ponudila su 22 studenta podijeljena u 5 timova. Rješenje je uključivalo izradu digitalnog marketinškog plana na temu Employer branding za Gen Z. Rješenja su uspješno prezentirana pred predstavnicama poduzeća Konzum plus d.o.o., Majom Šarić i Katarinom Havaić Tomac te predmetnim nastavnicama.

Pozvano predavanje: dr. sc. Chris McGrew s Indiana State University u SAD-u

Pozvano predavanje dr. sc. Chrisa MeGrewa, direktora Center for Global Engagement na Indiana State University, IN, USA  održano je u srijedu, 15. svibnja 2024. na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu.

Pozvano predavanje: Prof. dr. Cory Campbell, Indiana State University, IN, SAD

Pozivamo vas na predavanje “Robotics Process Automation (RPA): Opportunities and Challenges for Business”,  koje će održati gostujući predavač, prof. dr. Cory Campbell s Indiana State University, IN, USA. Prezentacija će biti u četvrtak, 16. svibnja od 16.00 do 17.00 sati, dvorana 9, FOI 2.

Odluka o terminima obrane i upisa ocjena završnih i diplomskih radova za 2024. godinu

Na temelju članka 53. Statuta Sveučilista u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike (u daljnjem tekstu: Fakultet) Fakultetsko vijeće Fakulteta, na sjednici održanoj 18. travnja 2024. godine, donosi sljedeću odluku.

Raspored kolokvija za ljetni semestar 2023./2024.

Objavljen je raspored kolokvija u ljetnom semestru akademske godine 2023./2024. za prijediplomske i diplomske studije te za stručni studij ITDP/PITUP Varaždin.

Upisi u ljetni semestar ak. godine 2023./2024.

Upisi u ljetni semestar provode se online preko Studomata, aplikacije FOI Upisi i sustava FOI Pay od 12. do 23. veljače 2024.

Dekanica Fakulteta organizacije i informatike predstavlja FOI na EFMD 2024 konferenciji

Dekanica Fakulteta organizacije i informatike prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa sudjeluje na prestižnoj EFMD 2024 konferenciji, koja se održava od 6. do 7. veljače u Amsterdamu.

Želite li steći iskustva međunarodne razmjene u Americi? Otvorene su prijave za 12. Studentski simpozij u SAD-u

Pozivamo vas da se prijavite na natječaj za studentsku razmjenu u Americi u okviru 12th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context, koji će se održati od 10. do 20. srpnja 2024. u Sjedinjenim Američkim Državama. Ovogodišnji tradicionalni 12. Studentski simpozij organiziramo u suradnji s partnerskim Sveučilištima University of Cincinnati, OH, USA i Indiana State University, IN, USA.

Pozvano predavanje Ivane Marinković, EFMD global network direktorice za centralnu i istočnu Europu

U utorak, 9. siječnja 2024. s početkom u 9:00 sati u dvorani 2 (FOI 2) bit će održano pozvano predavanje Ivane Marinković, EFMD Global Network, direktorice za centralnu i istočnu Europu. Cilj predavanja je upoznati sudionike s važnošću i prednostima mreže EFMD Global i EFMD akreditacija. Predavanje će biti održano na engleskom jeziku.

08.01.2024, 14:14
Raspored kolokvija za zimski semestar 2023./2024.

Objavljen je raspored kolokvija u zimskom semestru akademske godine 2023./2024. za prijediplomske i diplomske studije te za stručni studij ITDP/PITUP Varaždin.