Natječaj - voditelj ustrojstvene jedinice 4

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike objavljuje NATJEČAJ za radno mjesto VODITELJ/ICA USTROJSTVENE JEDINICE 4 (VODITELJ/ICA CENTRA ZA MEĐUNARODNE PROJEKTE) – 1 IZVRŠITELJ na neodređeno vrijeme.

12.07.2024, 08:52
Natječaj za 3 asistenta i poništenje natječaja

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike objavljuje poništenje natječaja te tri natječaja za suradnike na radno mjesto asistenata. Više detalja je objavljeno u nastavku.

28.06.2024, 08:27
Obavijest o odabiru kandidata - Antonela Devčić

Temeljem članka 22. Statuta Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Fakulteta daje sljedeću obavijest.

21.06.2024, 08:23
Obavijest o odabiru kandidata - Izabela Oletić Tušek

21.06.2024, 08:20
Natječaj za radno mjesto višeg asistenta i višeg stručnog suradnika

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike Varaždin objavljuje natječaj za sljedeća radna mjesta.

15.05.2024, 13:57
Obavijest o odabiru kandidata

Temeljem članka 22. Statuta Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Fakulteta daje sljedeću odluku.

10.05.2024, 13:39
Natječaj za radno mjesto docenta - 2 djelatnika

24.04.2024, 13:35
Produljen natječaj za upis studenata na novi doktorski studij FOI-ja i EFZG-a

Fakultet organizacije i informatike (FOI) te Ekonomski fakultet Zagreb (EFZG), obje sastavnice Sveučilišta u Zagrebu združili su snage i pokrenuli inovativni doktorski studij pod nazivom Upravljanje digitalnim inovacijama. Time je učinjen uzbudljiv korak prema budućnosti znanosti i obrazovanja, jer ovaj studij ima za cilj povezati ekonomiju i informacijske znanosti, stvarajući tako novo interdisciplinarno znanje stručnjaka na nacionalnoj i međunarodnoj razini. Natječaj je produljen do 1. rujna 2024.

Obavijest o odabiru kandidata – Dora Jovanovska, mag. inf.

Na temelju objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika na radno mjesto asistenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu kolegija vezanih uz područje multimedije i razvoja multimedijskih aplikacija na Katedri za razvoj informacijskih sustava, obavještavamo vas da je na navedeno radno mjesto odabrana Dora Jovanovska, mag. inf.

19.04.2024, 09:22
ObavIjest o odabiru - Lea Friščić