Završna konferencija projekta "ROCCO"

Objavljeno: 14.03.2016

Na Fakultetu organizacije i informatike se od 17. – 18. ožujka 2016. godine održava završna konferencija projekta Otklanjanje prepreka u prekograničnoj suradnji (Removing Obstacles for Cross-border Cooperation - ROCCO) koji se financira bespovratnim sredstvima Erasmus+ programa (Erasmus+ Programme - Key Action 3 /KA3/ - Support to the implementation of EHEA reforms).

Cilj završne konferencije je predstavljanje Smjernica za razvoj, akreditaciju i provedbu združenih studija predstavnicima visokih učilišta u Republici Hrvatskoj kao i ostalim relevantnim dionicima u visokom obrazovanju.

Glavni cilj projekta sustavno je otklanjanje prepreka prekograničnoj suradnji u pokretanju i izvođenju združenih studija i ostalih oblika prekogranične suradnje kao posebnog i strateški relevantnog oblika internacionalizacije visokog obrazovanja.

Conference Concept Note možete vidjeti na sljedećoj poveznici.

Conference agenda

Slike sa završne konferencije možete vidjeti u nastavku: