Zatvaranje natjecanja FOI CORE 2015

AIESEC Varaždin i FOI vas pozivaju na zatvaranje natjecanja FOI CORE 2015 koje će se održati 2. lipnja 2015. na Fakultetu organizacije i informatike s početkom u 10 sati u dvorani 10

S početkom u 10h, tvrtka Arbona će, uz potporu Googlea, održati predavanje na temu 'Internet marketing', dok će u 11h tvrtka Trikoder održati predavanje na temu 'Veliki PHP sustavi in real life'. Nakon predavanja slijedi predstavljanje rješenja studenata koje će se izvoditi paralelno u dvoranama D7 i D10 počevši od 12h.  U dvorani D10, studenti će rješenja predstavljati za tvrtke WORX i Infodesign, a u dvorani D7 za tvrtke ATINEL i MIV. Nakon predstavljanja rješenja slijedi proglašenje pobjednika, a zatim domjenak u Info klubu Fakulteta organizacije i informatike.

FOI CORE se na Fakultetu organizacije i informatike održava već deveti put te kroz natjecanje povezuje studente s tvrtkama koje su uključene u samo natjecanje kao davatelji poslovnih slučajeva. Tip natjecanja je Case study competition, a ove godine uključene su četiri tvrtke koje su odlučile studentima omogućiti da na natjecanju iskažu svoje vještine. Prijavljeni studenti su tako dobili priliku da, kroz mjesec dana, izrade rješenja za poslovne slučajeve koja će predstaviti na zatvaranju 2. lipnja.

Molimo sve zainteresirane da dolazak potvrde na bit.ly/FC15Zatvaranje.

Za sve dodatne informacije, javite se Organizacijskom odboru na foicore@outlook.com