Začini studentske dane AIESEC-om!

AIESEC program međunarodne stručne i razvojne prakse omogućava studentima odlazak na praksu u inozemstvo na period od 6 tjedana do 18 mjeseci. Riječ je o najintenzivnijem AIESEC iskustvu koje studentima omogućuje osobni i profesionalni razvoj kroz život i rad u stranoj zemlji.

Razvijanje mobilnih aplikacija u Finskoj, rad na projektima i marketing u Njemačkoj, programiranje u Rumunjskoj, grafički dizajn u Indiji ili razvijanje igrica i simulacija u Brazilu samo su neke od tisuća dostupnih praksi putem AIESEC-a u više od 110 zemalja!

Međunarodna praksa posebno je iskustvo koje donosi pregršt pozitivnih stvari, a to potvrđuju svi studenti koji su bili na AIESEC praksi. Život i rad s ljudima iz različitih zemalja, kulturološke razlike koje su zanimljive, a ponekad i smiješne, isprobavanje različitih okusa hrane iz cijeloga svijeta, u slobodno vrijeme zezanje s novim prijateljima, razvijanje prezentacijskih i komunikacijskih vještina, engleskog jezika, tolerancije – sve su to stvari koje donose profesionalni i osobni razvoj i zbog kojih je praksa iznimno cijenjena u svijetu, a osobu promijeni na mnogo načina.

Više informacija možete saznati na informativnim sastancima koji će biti održani u četvrtak 24.1. i utorak 29.1. u dvorani 7 na FOI 1, s početkom u 19h.

Stručne i volonterske prakse čekaju samo na tebe!  Izađi iz mase i BUDI PROMJENA koju želiš vidjeti!  Prijavi se na: http://bit.ly/Qbh3fL

AIESEC