Windows Phone 7 App Challenge

Student diplomskog studija Fakulteta organizacije i informatike, Zoran Šaško, osvojio je treće mjesto na prvom Windows Phone 7 App Challengeu sa svojom aplikacijom pod nazivom Tečajnica. Ova besplatna aplikacija koja će kroz nekoliko tjedana biti dostupna na Windows Phone Marketplaceu, pruža mogućnost konvertiranja valuta i popis tečajeva (prema podacima preuzetim sa web stranica HNB-a).

Student je na natjecanju sudjelovao sa čak četiri aplikacije. Od ukupno 10 nagrada, njegove su aplikacije osvojile tri nagrade:

Aplikacija Kinovizor nije uspjela proći u prvih 10 aplikacija koje se nagrađuju.

Tijekom razvoja, student je  surađivao sa asistentom Zlatkom Stapićem, te je između ostalog od asistenta dobio na korištenje i mobilni uređaj za testiranje aplikacija.Sljedeći krug Windows Phone 7 App Challenge natjecanja završava u travnju, a prijave su još uvijek otvorene. Studenti detalje mogu pogledati ovdje.