Viša predavačica Andreja Kovačić obranila doktorski rad

Objavljeno: 01.04.2019

U srijedu, 27. ožujka 2019. godine, viša predavačica Andreja Kovačić obranila je doktorski rad pod naslovom "Uporaba tehnologija 2.0 u ovladavanju gramatičkim strukturama engleskoga kao stranoga jezika".

Doktorski rad je izrađen na doktorskom studiju glotodidaktike pri Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu pod mentorstvom prof. dr. sc. u miru Jelene Djigunović Mihaljević i prof. dr. sc. Sanje Seljan.

Andreja Kovačić obranila je doktorski rad s pohvalom summa cum laude pred Povjerenstvom u sastavu:

1. Dr. sc. Renata Geld, docentica na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, predsjednica;
  2. Dr. sc. Sandra Mardešić, docentica na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, članica;
  3. Dr. sc. Lidija Cvikić, izvanredna profesorica na Učiteljskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, članica.