Ljetno radno vrijeme knjižnice

Od 16. do 26.7.2024. godine knjižnica će raditi skraćeno od 7:00 - 16:00 sati.

Zbog kolektivnog godišnjeg odmora knjižnica će biti zatvorena od 29.7. do 16.8.2024.

Knjižnica počinje s uobičajenim radnim vremenom 19.8.2024. godine.

12.07.2024, 14:15
Natječaj - voditelj ustrojstvene jedinice 4

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike objavljuje NATJEČAJ za radno mjesto VODITELJ/ICA USTROJSTVENE JEDINICE 4 (VODITELJ/ICA CENTRA ZA MEĐUNARODNE PROJEKTE) – 1 IZVRŠITELJ na neodređeno vrijeme.

12.07.2024, 08:52
Predstavnici SRCA-a održali predavanje i radionicu za djelatnike i suradnike FOI-ja

U četvrtak 11. srpnja 2024. godine održano je predavanje organizirano u sklopu internog projekta Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike “Time 4 Science”.

Javno savjetovanje o Prijedlogu Statuta Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu

Na temelju odluke donesene na 10. elektroničkoj sjednici Skupštine Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu održane 9. srpnja 2024. godine, Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu otvara Javno savjetovanje o Prijedlogu Statuta Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu koje će se provoditi u elektroničkom obliku od 10. srpnja 2024. do uključivo 31. srpnja 2024. godine.

11.07.2024, 13:06
Sveučilište u Zagrebu ponovno proglašeno najaktivnijim i najboljim sportskim sveučilištem u Europi!

Sveučilište u Zagrebu ponovno je proglašeno najaktivnijim sportskim sveučilištem u Europi te najboljim sportskim sveučilištem u Europi u 2023. godini! Ova priznanja bit će dodijeljena Sveučilištu na generalnoj skupštini i proslavi 25. obljetnice Europske sveučilišne sportske organizacije (EUSA) 16. studenoga 2024. u Beču.

Upisi na sveučilišne prijediplomske studije kreću online od 18. srpnja: osigurana korisnička podrška za brucoše

Drage brucošice i brucoši, u četvrtak, 18. srpnja 2024. u 08:00 sati otvaramo online upise u prvu godinu sveučilišnih prijediplomskih studija (Informacijski i poslovni sustavi / Ekonomika poduzetništva / Informacijske tehnologije i digitalizacija poslovanja). Upisi će se odvijati isključivo putem naše aplikacije upisi.foi.hr.

Novi projekt FOI-jevog startup poduzeća DoMore - predstavljamo aplikaciju Evento koju su osmislili alumni studenti Filip Bel, Jakov Glavina i Patrik Galina

Tim tvrtke DoMore, koja je startala kao studentski startup u Tehnološkom parku Varaždin FOI alumni studenata Filipa Bela, Jakova Glavine i Patrika Galine - trojice entuzijasta posvećenih tehnologiji i inovacijama, s ponosom su predstavili novu web aplikaciju Evento (dostupna na https://evento.sh). Aplikacija je razvijena s ciljem olakšavanja i ubrzavanja traženja događaja na području Varaždinske i Međimurske županije, a namijenjena je svim korisnicima koji žele jednostavan način pretraživanja i filtriranja događaja na tom području.

CECIIS 2024 - Otvoren sustav za registraciju

U tijeku su registracije za 35. Međunarodnoj znanstvenoj konferenciji CECIIS 2024, koja će se održati u Varaždinu, na Fakultetu organizacije i informatike od 18. do 20. rujna 2024. Tema konferencije je Cyber-Physical and Embedded Systems. Objavljeni su i pozvani predavači konferencije!

HELA: Provedeno terensko istraživanje na jednom od najbolje rangiranih europskih sveučilišta – KU Leuven

U okviru istraživačkog projekta HELA - Podizanje zrelosti visokih učilišta za implementaciju analitika učenja, financiranog od strane Hrvatske zaklade za znanost, provedeno je terensko istraživanje na jednom od najbolje rangiranih europskih sveučilišta KU Leuven - Katholieke Universiteit Leuven u Belgiji.

08.07.2024, 10:55
Studenti FOI-ja ostvarili impresivne rezultate na Digitalnom inovacijskom inkubatoru

U prostorijama Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, u četvrtak, 4. srpnja 2024. godine održano je finale natjecanja Digitalni inovacijski inkubator kojeg organizira Institut za inovacije, a koje je započelo u ožujku 2024. godine. Studenti FOI-ja postigli su impresivne rezultate...