U tijeku su pripreme za 13. Tjedan karijera - poznati su prvi panelisti

Objavljeno: 25.07.2024

Fakultet organizacije i informatike obrazuje informatičare i ekonomiste koji su najtraženiji na tržištu rada, stoga će brojne renomirane tvrtke ponovno head-huntati najbolje studente na 13. Tjednu karijera u Varaždinu od 21. do 25. listopada 2024. u unutarnjim i vanjskim prostorima FOI-ja, a organizatori i ove godine najavljuju brojne novitete u programu.

Organizatori pripremaju bogat program koji uključuje nezaobilazni Karijerni špancir, mjesto za neformalno umrežavanje studenata i poslodavaca u FOI-jevom lounge-u koji im omogućava face-to-face komunikaciju. Nova znanja studenti će moći dobiti na tematskim radionicama s ‘vrućim’ temama iz svijeta IT-a i poduzetništva, a organizatori pripremaju i neka nova iznenađenja u programu na koja će se studenti vrlo brzo moći prijavljivati u CPSRK aplikaciji, koja FOI-jevcima omogućuje kreiranje vlastitog ‘poslovnog’ profila i u kojoj su sadržane sve nastavne i izvannastavne aktivnosti koje Fakultet u suradnji s poslodavcima održava.

Centar za podršku studentima i razvoj karijera (CPSRK FOI) krenuo je s intenzivnim pripremama kako bi FOI na najbolji način ugostio 50-ak poslodavaca koji će se predstaviti studentima kroz različite aktivnosti i novitete.

Predstavljeni su i prvi potvrđeni panelisti/govornici:

Koji sve poslodavci dolaze, pogledajte na web stranici Tjedna karijera.

U narednom razdoblju bit će dostupno više detalja o programu i sudionicima, a sva pitanja i sugestije možete uputiti našem Centru za podršku studentima i razvoj karijera!