Time 4 Science - Predavanje na temu "Integrated Public Open Science Infrastructure Tools and Services at leibniz-psychology.org"

Objavljeno: 08.02.2018

U okviru projekta Time 4 Science u utorak 13.02.2017. u 12:00 h u Vijećnici Fakulteta, prof. dr. Michael Bošnjak, direktor Instituta Leibniz, održat će predavanje na temu "Integrated Public Open Science Infrastructure Tools and Services at leibniz-psychology.org".

Predavanje koje će održati profesor Bošnjak dat će potpuni uvid u aktivnosti njihovog instituta te načina suradnje s našim fakultetom koja je nedavno definirana ugovorom kojim se omogućuje našim nastavnicima i studentima izgradnja infrastrukture za istraživanja s podacima i baze ispitanika, te provođenje komparativnih njemačko-hrvatskih istraživanja uz naglasak na blockchain tehnologije, sigurnost i analizu podataka.

Bogati CV profesora Bošnjaka možete pročitati ovdje: www.bosnjak.eu.

Prijaviti se možete na linku: https://events.foi.hr/event/public/show/1453