Svečana dodjela zahvalnica volonterima

Poštovane volonterke i volonteri, pozivamo vas na svečanu dodjelu zahvalnica svim volonterima koji su sudjelovali u raznim volonterskim aktivnostima tijekom akademske godine 2012./2013. Svečanost će se održati 20. lipnja 2013. u 12.00 sati u Vijećnici Fakulteta (FOI, Pavlinska 2, potkrovlje).

Zahvalnice će biti dodijeljene volonterima za sljedeće aktivnosti:

• Volontiranje u sklopu međunarodnog projekta “Inter-Community learning / Comenius Regio Partnerships”,
  • Volontiranje u sklopu održavanja Međunarodnog atletskog mitinga – CRO OPEN,
  • Volontiranje u sklopu održavanja Državnog prvenstva za osobe s invaliditetom,
  • Posjet Domu za starije i nemoćne osobe Varaždin u organizaciji Studentskog zbora
  • Volontiranje u sklopu održavanja Ekipnog prvenstva Hvatske u krosu.
  • Veselimo se Vašem dolasku te Vam još jednom zahvaljujemo na sudjelovanju.

Poštovane volonterke i volonteri!

Pozivamo Vas da se uključite u još jednu volontersku aktivnost u sklopu Državnog prvenstva u atletici ja juniore, koje će se održati na stadionu Sloboda 29. i 30. lipnja.

Radni dogovor za sve zainteresirane volontere će biti  u četvrtak, 27. lipnja u 14.00 h u dv 11, 1. kat, Pavlinska 2, na Fakultetu organizacije i informatike.

Organizator ove sportske manifestacije je Atletski klub Sloboda Varaždin. Očekuje se oko 600 natjecatelja iz svih hrvatskih klubova. Natjecanje je izborno za europska i svjetska prvenstva, a više informacija možete naći na http://ak-sloboda.hr/

Cilj ovo volonterske akcije ti je promoviranje sporta, kretanja i zdravog načina života te druženja kroz volonterske aktivnosti.

Zahvaljujemo svim volonterima na dosadašnjem angažmanu i očekujemo vas u što većem broju.

Centar za volontiranje i humanitarni rad FOI u osnivanju