Sustainable Development Goals Online tvrtke Taylor & Francis

Objavljeno: 21.01.2022

Sustainable Development Goals Online je interdisciplinarna zbirka digitalnog sadržaja koji obrađuje ciljeve održivog razvoja Ujedinjenih naroda. Zbirka SDG Online uključuje više od 12 000 najvažnijih i najrelevantnijih poglavlja u knjigama i članaka iz časopisa, koje su objavili Taylor & Francis, Routledge i CRC Press, a svrstani su u cjeline koje pokrivaju svih 17 ciljeva održivog razvoja UN-a. Zbirka također sadrži nove višeformatne resurse za poučavanje i učenje, uključujući temeljne eseje, prezentacije, video zapise, studije slučaja, vodiče za podučavanje.

Taylor & Francis je oformio zbirku SDG Online kao odgovor na hitan poziv Ujedinjenih naroda na djelovanje vladama, organizacijama, institucijama, nevladinim organizacijama i tvrtkama da surađuju i rade zajedno na izgradnji boljeg svijeta za ljude i naš planet. Cilj zbirke je potaknuti i podržati studente, predavače, istraživače i profesionalce da se pozabave najkritičnijim svjetskim problemima i postanu učinkoviti zagovornici i vođe promjena. Zbirka SDG Online redovito se ažurira svakog travnja i rujna.

Napomena: Dio zbirke uvijek će biti slobodan za pristup. Odaberite Open Access i Free to view.

Da biste saznali više o SDG Online kolekciji, pogledajte video.
Da biste saznali više o sadržajima izdanja, posjetite stranicu Resursa knjižnice.
Ako želite isprobati zbirku, ispunite potrebne informacije na stranici Zahtjev za probnu verziju.