Suradnja FOI-ja i FERIT-a

Objavljeno: 04.02.2022

Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija (FERIT) u Osijeku su u srijedu, 3. veljače 2022., posjetili članovi Uprave FOI-ja.

Na FERIT-u je održan radni sastanak s članovima Uprave Fakulteta organizacije i informatike - dekanicom prof. dr.sc. Ninom Begičević Ređep, prodekanom za znanost, projekte i međunarodnu suradnju izv. prof. dr. sc. Igorom Balabanom i prodekanicom za poslovanje i ljudske potencijale prof. dr. sc. Marinom Klačmer Čalopa te s profesorom dr. sc. Nevenom Vrčekom.

Tom su prigodom prezentirane trenutne znanstveno-istraživačke aktivnosti na institucijama i planirana je suradnja na budućim projektima.

Jedna od tema sastanka bila je organizacija ovogodišnjih međunarodnih znanstvenih skupova, SST 2022 i CECIIS 2022, na kojima će biti diseminirani rezultati istraživanja provedenih na fakultetima.

Prilikom ovog sastanka razmijenjena su iskustva u području razvoja informacijskih sustava i digitalizaciji poslovanja visokih učilišta te u području e-učenja.