Sudjelujte na EFRI ljetnoj školi

Objavljeno: 11.06.2018

Sveučilište u Rijeci - Ekonomski fakultet organizira ljetnu školu pod nazivom "International Environment and European Integration" koja će se održati od 2. do 14. srpnja 2018. godine u Rijeci.

Cilj EFRI ljetne škole je širenje znanja studenata ekonomije, prava, političkih znanosti i ostalih srodnih studija o procesu ekonomske integracije u Europi. Cilj je istaknuti prednosti i nedostatke ekonomske integracije i poslovnog okruženja u svakodnevnom životu.

Program ljetne škole sastojat će se od predavanja, radionica, studijskih posjeta i zadataka koji će se odrađivati u grupama uz nadzor, a zbog svog specifičnog pristupa, škola će biti privlačna studentima sa osnovnim znanjem o EU pitanjima ali i onima koji žele znati više.

Program EFRI ljetne škole razvijen je u suradnji s lokalnom zajednicom, uspješnim hrvatskim tvrtkama i domaćim ili stranim institucijama.

Detalje o ljetnoj školi potražite u brošuri i rasporedu programa.

Promotivni video