Sudjelujte na 8th Student's Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context

Objavljeno: 14.06.2018

Poštovane / poštovani!

Čast nam je pozvati Vas na 8th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context.

Prvi dio ovogodišnjeg simpozija će se održati 15.-25. lipnja u Hrvatskoj. Simpozij je namijenjen nastavnicima, studentima i svim zainteresiranim pojedincima koji žele steći nova znanja, kompetencije te  dobiti priliku za umrežavanje u međunarodne timove.

Ovogodišnji partneri su Sveučilišta iz SAD-a (Carlow University, Pittsburgh, Pennsylvania, DePaul University, Chicago, Illinois, University of Illinois at Chicago, Illinois, University of South Carolina, Columbia, South Carolina, University of Central Florida, Orlando, Florida te naš Fakultet kao domaćin.

Veselimo se Vašem dolasku te Vas pozivamo da se uključite u aktivnosti prema PROGRAMU.

Informacije o gostima predavačima možete pronaći OVDJE.

Goste studente iz SAD-a možete upoznati OVDJE.

Svim gostima želimo srdačnu dobrodošlicu na FOI i 8. Simpozij.

ULAZ JE SLOBODAN!