Sudjelovanje studentice FOI-ja na EDEN webinaru

Objavljeno: 01.02.2021

European Distance and E-Learning Network – EDEN u srijedu, 3. veljače 2021. organizira međunarodni virtualni događaj razmjene iskustava na kojemu će sudjelovati i studentica FOI-ja, Dora Trogrlić.

U srijedu, 3. veljače 2021. u 17 sati održat će se EDEN NAP webinar na temu Students’ perspective and experience on education in 2020.

Pandemija koronavirusa promijenila je mnoge aspekte života, pa je tako utjecala i na aktivnosti visokog obrazovanja koje su se naglo preselile u virtualno okruženje. E-Learning stručnjaci kontinuirano izmjenjuju najbolju praksu vezanu uz virtualno poučavanje, no postavlja se pitanje koja su iskustva i razmišljanja studenata o online učenju i studiranju u protekloj 2020. godini.

Dora Trogrlić, studentica 2. godine diplomskog studija Organizacija poslovnih sustava na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu biti će jedna od 4-ero studenata sudionika webinara. Studenti dolaze s 4 različita sveučilišta iz 3 zemlje te će razgovarati u kojim su online aktivnostima i tehnologijama uživali više, a u kojima manje, koje su prednosti i nedostaci ovakvog učenja te će poučeni prošlogodišnjim iskustvom dati svoju viziju budućnosti visokog obrazovanja.

Webinar počinje u 17 sati te pozivamo sve zainteresirane studentice, studente te djelatnike FOI-ja da se registriraju na događaj i pridruže raspravi na ovu aktualnu temu.

Poveznica na registraciju – OVDJE.

Više informacija o virtualnom EDEN NAP webinaru – OVDJE.

European Distance and E-Learning Network – EDEN neprofitna je organizacija te ujedno najveća aktivna zajednica koja već 30 godina okuplja stručnjake iz domena e-učenja, poučavanja na daljinu te otvorenog poučavanja. European Distance and E-Learning Network – EDEN organizator je brojnih konferencija i radionica, s ciljem međusobne suradnje i razmjene znanja u području e-učenja i udaljenog poučavanja.

Kontakt za više informacija:

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja

international@foi.unizg.hr