Studijski posjet Fakultetu organizacionih nauka (FON) u Beogradu

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja, na inicijativu doc. dr. sc. Ive Gregurec i studenata, organizira dvodnevni studijski posjet Fakultetu organizacionih nauka (FON) Sveučilišta u Beogradu (u zadnjem tjednu ožujka).

Prijave se primaju do 16. ožujka 2018. putem sljedeće forme. Prednost kod prijave imat će studenti Ekonomike poduzetništva (ponajprije s predmeta Internet marketing), no prijaviti se mogu i studenti informatičkih smjerova.

Posjet bi trajao dva dana (uz jedno noćenje), sa sljedećim programom: sudjelovanje na međunarodnom info danu FON-a (srijeda, 28. ožujka 2018.), upoznavanje sa studentskim aktivnostima na FON-u, slušanje pozvanog/ih predavanja, posjet tvrtki.  Studenti sami snose trošak smještaja koji će domaćini organizirati (iznos noćenja je 20-25 EUR), dok trošak puta snosi FOI (ovisno o broju zainteresiranih studenata moguće je da studenti sufinanciraju manji dio). Troškove džeparca također snose studenti sami.

Više informacija o Fakultetu organizacionih nauka možete pročitati OVDJE.

Za detaljnije informacije možete kontaktirati doc. dr. sc. Ivu Gregurec (email: igregure@foi.hr) ili Ured za međunarodnu suradnju (FOI 1, 1. kat, kabinet 56, email: international@foi.hr).