Školovanje u inozemstvu

U utorak, 23.09.2014. u 13:00 sati u Centru za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) Varaždin BHV Education održati će predstavljanje programa školovanja u inozemstvu.

Predstavljanje programa namijenjeno je onima koji razmišljaju o obrazovnim programima u inozemstvu, ali i svim ostalim zainteresiranima za bilo koji od programa kojima se BHV Education bavi. BHV Education uspješno surađuje s mnogim organizacijama, školama, sveučilištima i veleposlanstvima širom svijeta te se bavi programima srednjoškolskog obrazovanja, preddiplomskim, diplomskim i poslijediplomskim studijima u inozemstvu, tečajevima jezika u inozemstvu, učenjem uz rad te stručnim stažiranjem u inozemstvu. Ovom prilikom također će biti najavljen i 4. međunarodni sajam školovanja i karijere u inozemstvu.

Ukoliko razmišljaš o studiranju u inozemstvu, ovo predavanje je prava prilika za dobivanje konkretnih informacija o mogućnostima koje su pred tobom.

Prisustvovanje na predavanju je besplatno, a dolazak je potrebno je najaviti na broj 042 302 179 ili e-mail adresu cisok-varazdin@hzz.hr najkasnije do 22.09.2014.

Dođi na predavanje, iskoristi priliku, slušaj i pitaj sve što te zanima o studiranju u inozemstvu!

Stručni tim CISOK-a Varaždin