Simpozij za razvoj mobilnih aplikacija (f-moed)

Poštovani studenti, poštovani nastavnici, pozivamo vas da nam se u petak, 19. rujna, pridružite na simpoziju za razvoj mobilnih aplikacija (f-moed) koji se održava u sklopu CECIIS konferencije

Program započinje u 9 sati u D7 izlaganjem domaćih i stranih stručnjaka te studenata na teme iz područja razvoja aplikacija za mobilne i ugrađene sustave te će, između ostalog, tijekom izlaganja biti prikazane demo aplikacije razvijene za Google naočale (Google Glass).

Uz navedena izlaganja održat će se i prezentacije studenata. U sklopu Mobile App Challenge sekcije, studenti će predstaviti svoja programska rješenja koja su izradili u sklopu natjecanja koje je započelo u srijedu, 17. rujna. Tema natjecanja je „My Programming Tutor“. Druga sekcija studentskih projekata, AIR Projects Pitch, sastojat će se od izlaganja projekata koji su izrađeni u sklopu kolegija Analiza i razvoj programa.

Više o Simpoziju možete pronaći na: http://moed.foi.hr/

Nadamo se da ćete se odazvati pozivu, saznati puno zanimljivih informacija te se ujedno i zabaviti.

Organizacijski odbor f-moed simpozija