Rezultati natječaja - stručni suradnik - 2 izvršitelja u Centru za podršku studentima i razvoj karijera

Objavljeno: 04.10.2018

Dekan Fakulteta objavljuje obavijest o odabiru kandidata za zapošljavanje na radno mjesto I. vrste - stručni suradnik - 2 izvršitelja na određeno vrijeme od 3 mjeseca u Centru za podršku studentima i razvoj karijera.

Temeljem članka 36. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekan Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto I. vrste - stručni suradnik - 2 izvršitelja na određeno vrijeme od 3 mjeseca u Centru za podršku studentima i razvoj karijera obavještavamo da su na navedena mjesta odabrani Romina Kućar, mag. oec. i Zoran Tanasić, mag. inf.

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima na iskazanom interesu.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

DEKAN:

Prof. dr. sc. Neven Vrček, v.r.