Radionice za studente

Objavljeno: 20.06.2017

Uprava Fakulteta organizacije i informatike u suradnji s nastavnicima organizira posebne edukacije (radionice ili treninge) namijenjene studentima FOI-ja. Edukacije su zamišljene kao nadopuna redovnoj nastavi, a teme će pokrivati specijalizirana područja koja se ne obrađuju u sklopu redovne nastave.

Cilj edukacija je omogućiti studentima stjecanje dodatnih kompetencija, znanja i vještina iz odabranih tema koje su vezane uz:

• razvoj programske podrške i srodne teme;
  • teme vezane uz analizu podataka (big data tehnike, analitika i sl.);
  • poduzetništvo i upravljanje inovacijama;
  • analize poslovnih procesa i procesnih simulacija;
  • sigurnost informacijskih sustava.

Radionice će se održavati ako bude prijavljeno najmanje 10 sudionika, dok se za jednu radionicu može prijaviti maksimalno 20 sudionika. Za sudjelovanje na radionicama možete ostvariti i ECTS bodove (za izvannastavne aktivnosti), a broj bodova varira s obzirom na vrstu i opseg edukacije.

Teme edukacija:

1. PRIMJENA BIOMETRIJSKIH METODA U FORENZICI, voditelji edukacije: doc.dr.sc. Petra Grd (izvođač uz voditeljicu prof.dr.sc. Miroslav Bača)
  2. DIZAJN KOMPETITIVNIH WEB SUČELJA, voditelji edukacije: doc. dr. sc. Mario Konecki, prof. dr. sc. Alen Lovrenčić
  3. IZRADA RAČUNALNIH IGARA KROZ PRIMJERE, voditelj edukacije: Mladen Konecki, mag. inf.
  4. RAZVOJ MENADŽERSKIH VJEŠTINA ZA PODUZETNIKE, voditelj edukacije: doc. dr. sc. Ivan Malbašić
  5. NAPREDNO PROGRAMIRANJE U PYTHONU, voditelj edukacije: dr.sc. Marcel Maretić (izvođač uz voditelja doc.dr.sc. Ante Đerek)
  6. ODABRANI PRIMJERI PRIMJENE ANALITIKA, voditelj edukacije: Dušan Munđar, univ.spec.actuar.math.
  7. PREDIKTIVNA ANALITIKA, voditeljica edukacije: doc.dr.sc. Dijana Oreški
  8. TEHNIKE I METODE DIZAJNA  KORISNIČKOG ISKUSTVA, voditeljica edukacije: doc.dr.sc. Dijana Plantak Vukovac (izvođač uz voditeljicu doc. dr. sc. Zlatko Stapić)
  9. INTERNET STVARI: RAZVOJ PROGRAMA ZA SKLOPOVE, voditelj edukacije: Boris Tomaš, mag.inf.

Dio radionica će se održavati u srpnju, a dio u rujnu.

Raspored radionica za lipanj/srpanj.