Radionice za knjižničare

Knjižnica Fakulteta organizacije i informatike organizirala je dvije radionice za knjižničare koje se ove godine prvi put održavaju na Fakultetu, 19. i 20. rujna 2013., kao paralelna aktivnost međunarodne znanstvene konferencije posvećene informacijskim i inteligentnim sustavima – CECIIS 2013.

Tema prve radionice je METEL win programski proizvod za knjižnice. Radionica će biti  održana 19. rujna 2013. u dvorani 3 od 10-14 sati. Druga radionica nosi naziv Izrada web stranica pomoću CMS sustava WordPress, biti će održana 20. rujna 2013. u dvorani 15 od 10-15 sati. Više o radionicama možete saznati ovdje.

Osim radionica knjižnica je organizirala i trodnevnu prodajnu izložbu na kojoj će svoju nakladu predstaviti nakladnik Fakultet organizacije i informatike.