Radionica: “Student poučava studenta: Razvoj igara pomoću Unity alata”

Cjenjene kolegice i kolege, pozivamo vas da se prijavite na treću radionicu “Student poučava studenta: Razvoj igara pomoću Unity alata” koja će se održati od 28.9 do 30.9.2015.

Cilj radionice je upoznati studente sa razvojem igara na praktičnom radu unutar Unity alata. Radionicu organizira MT-Lab Grupa za razvoj i transfer mobilnih tehnologija, dok će predavanja i vježbe održati studenti 2. godine diplomskog studija: Marko Alerić i Toni Steyskal. Radionice se izvode unutar tri dana, u trajanju od 3 sata u popodnevnim terminima.

Prijave možete slati najkasnije do petka, 25.09.2015. koristeći formular dostupan na ovoj adresi: http://doodle.com/poll/mcfq9pwbc8e4d72t. U prijavi je u polje 'Your name' potrebno navesti vaše ime i prezime te FOI e-mail adresu u formatu Ime Prezime (vašmail@foi.hr), pri čemu se upisom ovih podataka podrazumijeva da možete i želite prisustvovati radionici u terminu 28.09.- 30.09.2015. godine.

Izvođenje radionice ovisi o odzivu studenata. Broj sudionika je ograničen na 15.

Ukoliko imate pitanja slobodno možete pitati na mail mt-lab@foi.hr. Svi koji su se ispravno prijavili na kraju će dobiti potvrdan mail.

mtlab