Prvi dan na faksu za brucoše FOI-ja

Objavljeno: 23.09.2019

Danas, 23. rujna 2019. godine, počinje nastava na preddiplomskim sveučilišnim studijima - Ekonomika poduzetništva, Informacijski sustavi i Poslovni sustavi. U nastavku pogledajte kako je brucošima FOI-ja prošao prvi dan!

Brucoše FOI-ja, studente preddiplomskih sveučilišnih studija prvog su dana pozdravili članovi Uprave FOI- ja i fakultetski profesori.

Brucošima Ekonomike poduzetništva dobrodošlicu su na FOI 2 zaželjeli dekan FOI-ja prof. dr. sc. Neven Vrček, prodekanica za nastavu izv. prof. dr. sc. Renata Mekovec, izv. prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa, prof. dr. sc. Sandra Lovrenčić i predstavnik Studentskog zbora FOI-ja Igor Rinkovec, dok su na FOI 1 brucoše dočekali prodekanica za znanstvenoistraživački rad FOI-ja izv. prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, prodekan za financijsko i materijalno poslovanje izv. prof. dr. sc. Vladimir Kovšca, tajnica Fakulteta Tatjana Zrinski, univ. spec. iur., zatim izv. prof. dr. sc. Igor Balaban i predstavnica Studentskog zbora Barbara Šajfar.

Više informacija o studiranju na FOI-ju svi brucoši će moći čuti u utorak, 24. rujna 2019. u 12:00 sati u dvorani 1 (FOI 1, Pavlinska 2, Varaždin) na TRIBINI ZA BRUCOŠE!

Želimo svima dobrodošlicu na Fakultet organizacije i informatike!