Prof. dr. sc. Neven Vrček ponovo izabran za dekana FOI-ja

Objavljeno: 01.06.2017

Prof. dr. sc. Neven Vrček izabran je za dekana Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu za mandatno razdoblje akademske 2017./2018. i 2018./2019. godine.

Na 11. izvanrednoj sjednici Fakultetskog vijeća održanoj 30. svibnja 2017. godine izabran je dekan Fakulteta na mandat od 2 godine.

Predloženici za dekana bili su prof. dr. sc. Neven Vrček i izv. prof. dr. sc. Kornelije Rabuzin. Nakon provedenog postupka tajnog glasovanja, u prvom krugu je većinom glasova svih članova Vijeća za novog dekana izabran prof. dr. sc. Neven Vrček.

Predloženi članovi dekanovog tima su: izv. prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, prodekanica za znanost, doc. dr. sc. Renata Mekovec, prodekanica za nastavu i doc. dr. sc. Vladimir Kovšca, prodekan na poslovanje.

Čestitamo prof. dr. sc. Nevenu Vrčeku na još jednom mandatu i želimo još jedno uspješno mandatno razdoblje!