Prijave za planinarenje

Poštovane studentice i studenti,

ove srijede počinju prijave za planinarenje Trakošćan - Ravna gora (Filićev dom) – Kamenica, koje organizira Sportska udruga SUFOI u suradnji sa Studentskim centrom i Studentskim zborom Fakulteta organizacije i informatike. Planinarenje će se održati u subotu 13.4.2013.

Svi koji planiraju i mogu taj dan ići trebaju se prijaviti osobno u vrijeme mojih konzultacija srijedom 8:15 – 12 sati i 15:15 – 17 sati u kabinetu na FOI1. Sve što trebate upisati je ime i prezime kao i broj mobitela koji ćete taj dan imati uz sebe (u slučaju da se nešto dogodi da mogu brzo reagirati i direktno uspostaviti telefonsku vezu s vama), te odabir jela za topli obrok.

Na temelju tih prijava formirati će se 3 liste od 50 ljudi (za 3 autobusa). Svaka grupa imat će jednu osobu koja će biti zadužena za evidenciju vaše prisutnosti na svim mjestima gdje to bude potrebno, počevši od autobusa. Liste studenata s voditeljima grupa biti će objavljene idući tjedan.

Budući da je broj mjesta ograničen, upozoravam vas da nakon što se prijavite više nije moguće odustati (osim nekog zaista valjanog i opravdanog razloga). Ako ipak netko to učini dobiti će negativna -3 boda koji će zatim biti oduzeti od svih do sada prikupljenih. Zato molim sve vas da prije nego se prijavite dobro razmislite i pogledajte možete li zaista iduće subote ići ili ne.

U slučaju vrlo loših vremenskih uvjeta za taj dan, obavijest o odgađanju objavit ću dan ranije na moodle-u. Odgađanje i otkaz putovanja ću probati izbjeći, ali za sada ostavljam otvorenu i tu mogućnost.

Detaljne upute o polasku i što trebate ponijeti sa sobom dobiti ćete idući tjedan, nekoliko dana prije polaska. Za sada samo naglasak da nećete moći ići u tenisicama i trapericama, već biste trebali nabaviti ili posuditi (najbolja opcija) gojzerice ili cipele i trenirku.

Želja mi je bila da svi koji budu išli imaju osigurano sve što bi se inače moralo platiti. Budući da još nemam dovoljno informacija oko plaćanja, postoji varijanta da ćete si morati plaćati topli obrok po cijeni od 20 – 25 kuna za sljedeća jela:

• grah sa suhim mesom
  • gulaš juneći sa šampinjonima
  • tjestenina s povrćem
  • Zbog toga ćete mi kod upisa na listu reći i vaš izbor jela (1, 2 ili 3).

Vidimo se sutra.

Lijep pozdrav,