Prijave za DORS/CLUC 2016 konferenciju

Objavljeno: 06.04.2016

Od srijede, 11. svibnja do petka, 13. svibnja 2016. godine na Fakultetu elektrotehnike i računalstva održava se konferencija Dani otvorenih računalnih sustava/Croatian LInux Users Conference (DORS/CLUC) 2016. U suradnji s Fakultetom organizacije i informatike osigurane su besplatne kotizacije za sve studente FOI-ja koji su zainteresirani za prisustvovanje. Rok za prijave je 18. travnja 2016. godine do 8:00 sati.

Prijaviti se možete na sljedećem linku: Prijave DORS/CLUC 2016

Za dodatna pitanja obratite se na e-mail Tonimiru Kišasondiju: tonimir (.) kisasondi (at) foi (.) hr

Rok za prijave je ponedjeljak 18.4.2016. do 08:00. Broj prijava je ograničen na 40 kotizacija.

Za prijevoz do FER-a u Zagrebu gdje se održava konferencija studenti su zaduženi sami. Ovisno o broju prijava, interesu i drugim faktorima možda će se organizirati prijevoz (autobus), o čemu ćete biti obaviješteni naknadno putem e-maila ukoliko će postojati besplatni organizirani prijevoz.

Svi studenti koji prisustvuju skupu oslobođeni su nastave, ali ne i svojih obveza, ako ih imaju (kolokviji, prezentacije, predaja radova...), na konferenciji će se provoditi nasumična kontrola prisustva na predavanjima konferencije.

Popis studenata i vrijeme polaska studenti će dobiti na mail.

Dani otvorenih računarskih sustava / Hrvatska konvencija korisnika Linuxa DORS/CLUC je središnja, najveća, najposjećenija i najstarija hrvatska manifestacija iz područja otvorenih sustava, operacijskog sustava GNU/Linux, otvorenih normi u informatici i open source filozofije u RH.