Preminuo Milan Komorčec, dugogodišnji izvršni partner tvrtke Dignet Software

Objavljeno: 14.02.2023

U 68. godini života napustio nas je Milan Komorčec, izvršni partner Dignet Software-a, dugogodišnje partnerske tvrtke Fakulteta organizacije i informatike.

Tužnu vijest objavila je tvrtka na svojim službenim web stranicama:

'U velikoj tuzi javljamo da nas je napustio naš Milan Komorčec. Milane, bili ste više od poslovnog partnera, više od kolege i više od voditelja. Bili ste prijatelj, učitelj i savjetnik. Da Vam kažemo “Fala od srca” bilo bi premalo za sva Vaša djela.

Vaš DignetSoftware.

Posljednji ispraćaj biti će na gradskome groblju Odra - Svetog Izidora bb, 10 020 Zagreb, u petak, 17. veljače u 13.00 h.'

Tvrtka Dignet Software dugogodišnji je partner Fakultetu, a upravo pod vodstvom g. Komorčeca ostvarene su brojne zajedničke aktivnosti i projekti na koje su zaposlenici FOI-ja osobito ponosni. Upravo zahvaljujući g. Komorčecu, brojni su studenti FOI-ja imali prilike učiti od profesionalaca iz tvrtke Dignet Software i njega osobno, i to putem obavljanja stručne prakse, održanih radionica, pozvanih predavanja te kroz sudjelovanje na Tjednu karijera, na kojem je i sam bio čest i drag gost.

Izuzetno smo zahvalni g. Komorčecu na predanoj dugogodišnjoj suradnji i partnerstvu s našom međunarodnom znanstvenom konferencijom CECIIS – Central European Conference on Information and Intelligent Systems, koju tvrtka svesrdno podržava već dugi niz godina i na taj način širi njezinu međunarodnu prepoznatljivost.

Za uspješnu poslovnu suradnju s Fakultetom Dignet Software d.o.o. je u prosincu 2022. godine primio priznanje FOI-ja, a jedan od najzaslužnijih za to ostvarenje zasigurno je bio upravo g. Milan Komorčec.

Ovim putem izražavamo duboku sućut obitelji, prijateljima i svim zaposlenicima i suradnicima g. Komorčeca.