Predmeti koji se neće izvoditi u ljetnom semestru 2017./18.

Objavljeno: 27.02.2018

Objavljeni su predmeti koji se neće izvoditi u ljetnom semestru u akademskoj godini 2017./18. na sveučilišnim studijima.

Temeljem broja upisanih studenata, a sukladno važećim pravilnicima o sveučilišnim studijima (15 studenata za PDS IPS i PDS EP, 8 za DS INF i DS EP), izborni predmeti na kojima se u ljetnom semestru akademske godine 2017./18. nastava neće  izvoditi su:

1. preddiplomski studiji Informacijski sustavi i Poslovni sustavi
    • Financijske institucije i tržište kapitala,
    • Poslovni njemački jezik 2,
    • Napredne formalne metode,
    • Vođenje projekata
  2. diplomski studiji informatike
    • Javni menadžment
  3. preddiplomski studij Ekonomika poduzetništva
    • Menadžment malog poduzeća,
    • Elektroničko poslovanje,
    • Otkrivanje znanja u podacima.
  4. diplomski studij Ekonomika poduzetništva
    • Javni menadžment.

Nastava na obaveznim predmetima preddiplomskih studija Informacijski sustavi i Poslovni sustavi Njemački jezik 2 izvodit će se u 50%-tnom opsegu.

Nastava na obaveznim predmetima diplomskog studija „Informatika u obrazovanju“: Didaktika 2, Metodika nastave informatike 1, Psihologija učenja i poučavanja izvodit će se u 50%-tnom opsegu.

Pozivaju se studenti koji su upisali navedene predmete da iste zamijene predajom Zamolbe za zamjenom izbornog predmeta u referadu najkasnije do ponedjeljka 5.3.2018. godine.