Predavanje i radionica o suradnji s "University of Central Florida" u SAD-u

Poštovani nastavnici i studenti, pozivamo Vas na predavanje i radionicu koji će se održati u suradnji s predstavnicima Sveučilišta Centralna Florida iz Orlanda u SAD-u.

Dr.sc. Elliot Vittes i Michael Aldarondo-Jeffries održat će predavanje „Umrežavanje nastavnika i studenata u međunarodnom okruženju: primjer suradnje McNair programa UCF-a i FOI-ja“. Predavanje će se održati u srijedu 3. lipnja od 14 do 16 sati u dvorani 2, FOI 2, Kralja Petra Krešimira IV u sklopu kolegija „Pregovaranje u međunarodnom okruženju“, 1 god. DS EP.

Nakon predavanja slijedi radionica „Komunikacija u međunarodnom okruženju uz uporabu informacijske i komunikacijske tehnologije“. Radionica će se održati u srijedu, 3. lipnja, od 16 do 19 sati u dvorani 11, FOI 1, Pavlinska 2.

Na radionici će se uz goste iz SAD-a predstaviti i domaćini:

• Iskustva sa 6. Istraživačkog studentskog simpozija u SAD-u (Antonija Milak)
  • Udruga asistenata FOI-ja (Dijana Oreški)
  • Studentski zbor FOI-ja (Kristina Ivošević, Martina Kušer)
  • AIESEC (Roko Ivandić)
  • Centar za volontiranje i humanitarni rad (Ida Šnidarić),
  • Centar za mlade grada Varaždina – (Bogdan Okreša Đurić)
  • Medijsko praćenje - Uredništvo „STAK-a“ (Suzana Rendulić)

Putem Skype-a će se predstaviti diplomirani studenti FOI-ja, koji su sudjelovali na dosadašnjim aktivnostima suradnje i mobilnostima u SAD-u (2010. - 2015.).

• Dinko Svetić iz Tanzanije
  • Ivor Šebalj iz Portugala
  • Matija Kapić iz Malezije
  • Kristina Kunštek – Erasmus mobilnost u Litvi

U diskusiji će sudjelovati predstavnici nastavnika i studenata te Alumni FOI-ja, koji su velikim dijelom sudjelovali u dosadašnjim aktivnostima vezanim uz suradnju s UCF-om (Irena Kedmenec, Valentina Kirinić, Alen Delić, Katarina Pažur Aničić, Danijel Dadović, Neva Stopinšek, Alenka Bencek, Antonija Milak, Antonela Čižmešija, Karlo Nadoveza, Tadija Bagarić)

Suradnja sa Sveučilištem UCF i programom McNair se kontinuirano odvija od 2010. godine, a obuhvaća studentska istraživanja, kulturalna i sportska događanja te volontiranje.

Predavanja i radionica će biti na engleskom jeziku.

Veselimo se Vašem dolasku!

Koordinatorica suradnje s UCF-om

Violeta Vidaček-Hainš