Pozvano predavanje Ivane Marinković, EFMD global network direktorice za centralnu i istočnu Europu

Objavljeno: 08.01.2024

U utorak, 9. siječnja 2024. s početkom u 9:00 sati u dvorani 2 (FOI 2) bit će održano pozvano predavanje Ivane Marinković, EFMD Global Network, direktorice za centralnu i istočnu Europu. Cilj predavanja je upoznati sudionike s važnošću i prednostima mreže EFMD Global i EFMD akreditacija. Predavanje će biti održano na engleskom jeziku.

EFMD Programme Accreditation međunarodni je sustav evaluacije studijskih programa na visokoobrazovnim institucijama u području menadžmenta, ekonomije i poslovne ekonomije koji je prepoznat diljem svijeta od strane potencijalnih studenata, poslodavaca, medija i poslovnih partnera. Stjecanjem EFMD Programme Accreditation akreditacije, studijski program i pripadajuća visokoobrazovna institucija postižu međunarodnu vidljivost i priznanje visoke kvalitete obrazovnih sadržaja i izvedbe nastave usporedive s onima na vodećim stranim sveučilištima sličnih programskih sadržaja.