Pozvano predavanje Abigail Ingram na temu startupova i poduzetništva

Objavljeno: 28.03.2019

Dragi studenti, kao što je najavljeno na nastavi ovaj tjedan, u petak 29. ožujka 2019. godine će pozvano predavanje na temu startupova i poduzetništva održati Abigail Ingram sa američkog Sveučilišta DePaul. Više informacija u nastavku.

Predavanje će se održati u okviru kolegija Poduzetnički pothvat (3. godina preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva) u dvorani 9 u prizemlju zgrade FOI 2, u vremenu od 10:00 do 12:00 sati. Samo izlaganje počinje u 10:15 sati, s akademskom četvrti, no molimo vas da dođete i koju minutu ranije kako ne bismo prekidali gošću u izlaganju.

Abigail Ingram je direktorica Instituta za žene u poduzetništvu na Sveučilištu DePaul u američkom gradu Chicago (DePaul University).

Više informacija o predavačici možete vidjeti ovdje.