Poziv na šestu radionicu za doktorande Fakulteta organizacije i informatike

Poštovani doktorandi, 10.04.2015 održati će se šesta radionica za doktorande studija Informacijske znanosti Fakulteta organizacije i informatike.

U prvom dijelu radionice održati će se radionica FOI knjižnice o pretraživanju mrežnog kataloga knjižnice FOI kao i mrežnih kataloga srodnih knjižnica, pretraživanje dostupnih baza podataka, upoznavanje s knjižničnim servisima, zbirkama, samostalno pronalaženje znanstvene literature i sl. Predviđeno vrijeme trajanja radionice je 45 minuta. Doktorandi koji su zainteresirani za prisustvovanje ovoj radionici molimo da se prijave ovdje.

U drugom dijelu radionice imamo pozvano predavanje dr.sc.Elisabeth Pergler pod nazivom „Some major hacks on getting published”, gdje će se prezentirati „tips&tricks“ kako i gdje objaviti znanstvene publikacije, koji pristup istraživanja odabrati, da li je pitanje kvantitete važnije od kvalitete te mnogo drugih zanimljivih pitanja i odgovora koje muče svakog mladog doktoranda. Predavanje će se održati na engleskom jeziku.

Doktorandi koji žele prezentirati svoje istraživačke radove u okviru ove radionice molimo da se prijave u sustav za e-učenje kolegija Doktorski studij.

Program radionice

Voditelj doktorskog studija