Poziv na radionicu za nastavnike

U subotu, 14.11.2015. u 09:00 sati na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu (dvorana 7, 2. kat) održat će se druga radionica za nastavnike pod nazivom Noviji alati za poučavanje poduzetništva. Radionica je namijenjena razmjeni iskustava i osposobljavanju srednjoškolskih i visokoškolskih nastavnika ekonomske grupe predmeta za primjenu novih metoda poučavanja poduzetništva.

Raspored je dostupan na službenoj Web stranici projekta "Planiram, poduzimam, promoviram - 3P!": Najava druge radionice za nastavnike.

Molimo zainteresirane da svoj dolazak potvrde na e-mail adresu entrepreneurship@foi.hr. Prilikom slanja maila napišite treba li Vam putni nalog (ukoliko je Vaše mjesto stanovanja izvan Varaždina).