Poziv na predavanje ''Upravljanje znanjem na primjerima iz poslovne prakse''

Centar za međunarodne projekte Fakulteta organizacije i informatike poziva sve zainteresirane na predavanje "Upravljanje znanjem na primjerima iz poslovne prakse'' doc.dr.sc. Darka Huljenića iz Ericssona Nikola Tesla - Zagreb.

Predavanje će se održati u četvrtak, 19. ožujka 2015. godine, u 10 sati na Fakultetu organizacije i informatike (FOI 1), u dvorani 3 na 2. katu, južno krilo. Predviđeno trajanje predavanja je dva školska sata, nakon čega slijedi ručak u restoranu Fakulteta.

Molimo da se svi zainteresirani prijave za sudjelovanje putem internetskog obrasca dostupnog OVDJE, najkasnije do utorka, 17. ožujka 2015. godine, do 12 sati. U slučaju dodatnih pitanja, pozivamo Vas da se obratite Centru za međunarodne projekte Fakulteta organizacije i informatike pozivom na broj 042/390-843 ili putem elektroničke pošte cmp@foi.hr.

O predavaču:

Doc.dr.sc. Darko Huljenić već dugi niz godina radi u Ericssonu Nikoli Tesli na različitim odgovornim zadacima u području istraživanja i razvoja i utemeljitelj je ljetne radionice Ericssona Nikole Tesle "Summer Camp". Odgovoran je za odnose s akademskom zajednicom te vodi brojne aktivnosti vezane uz EU programe i projekte te korištenje sredstava EU fondova. Na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu je 2005. godine stekao zvanje docenta, a 2012. godine izvanrednog profesora te na njemu predaje na dodiplomskom i postdiplomskom studiju.