Poziv na petu radionicu za doktorande Fakulteta organizacije i informatike

Poštovani doktorandi, u petak, 12.12.2014. održati će se peta radionica za doktorande Fakulteta organizacije i informatike.

U petak, 12.12.2014 održati će se peta radionica za doktorande. U okviru radionice održati će se dva pozvana predavanja. Prvo predavanje održati će mr.sc. Nataša Tepić pod nazivom „Vizualizacija u znanosti“, gdje će biti prezentirane dobre i loše prakse vizualizacije podataka u znanosti. Drugo predavanje održati će doc.dr.sc. Lavoslav Čaklović pod nazivom „Agregacija podataka u teoriji vrednovanja“. U okviru drugog predavanja prikazati će se primjeri agregacije podataka kod stohastičkih modela, recipročnih matrica i grafova preferencije te primjene kod agregacije omjera, dijagnoze bolesti i u strojnom učenju. U drugom dijelu radionice doktorski studenti predstaviti će svoje istraživačke ideje.

U nastavku možete pogledati detaljni raspored i program radionice.

Srdačno Vas pozdravljam,

prof.dr.sc. Neven Vrček