Poziv na edukaciju

Pozivamo studente da se do 20.9.2011. prijave za edukaciju u sklopu projekta Edu-preneur – Poduzetnička edukacija učenika/studenata inovatora Europe na kojem Fakultet organizacije i informatike sudjeluje kao partnerska institucija.

Fakultet organizacije i informatike Varaždin kao partnerska institucija i Agencija za razvoj Varaždinske županije (AZRA d.o.o.) kao vodeća institucija započeli su s provedbom projekta Edu-preneur – Poduzetnička edukacija učenika/studenata inovatora Europe. Projekt je odobren u sklopu Operativnog programa IPA Slovenija – Hrvatska 2007. – 2013., a provedba je započela 1. svibnja 2011. i trajat će 18 mjeseci, do 31. listopada 2012. godine. Njegova je ukupna vrijednost 270.172,32 EUR, od čega 85% sufinancira EU.

Glavne aktivnosti projekta su edukacija učenika/studenata inovatora kroz 7 edukacijskih modula te njihovo povezivanje s dionicima privatnog i javnog sektora. Time im se želi pružiti mogućnost da razviju, zaštite ili komercijaliziraju svoje ideje i/ili inovacije u obje regije – Hrvatskoj i Sloveniji.

Sve potencijalne studente zainteresirane za edukaciju molimo da se za više informacija jave na mail adrese: Marina Klačmer Čalopa (marina.klacmer@foi.hr) ili Sandra Kukec (sandra.kukec@foi.hr)  ili posjete stranice projekta: www.edu-preneur.eu.

Prijave za edukaciju otvorene su do 20.09.2011.