Povratak tenisa na FOI

Bijeli sport doživio je povratak u studentski raspored! U subotu, 25.4.2015. Sportska udruga Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, u suradnji s Teniskim klubom «Varaždin 1181» prvi su put organizirali i održali teniski turnir za studentice i studente Fakulteta organizacije i informatike.

Najbolji u grupnoj fazi bili su Lazarević Matej, Sikavica Nino,  i Vuljak Domagoj koji su prošli u polufinale gdje im se pridružio "najbolji drugi" Mojsinović Mario. U finale su, zahvaljujući odličnoj igri, prošli Sikavica i Lazarević, dok su se za treće mjesto borili Vuljak i Mojsinović. U borbi za treće mjesto pobjedu je ostvario Vuljak. Finale je, s druge strane, bila prava poslastica te je u odličnom teniskom ritmu i dinamičnoj igri, titulu najboljeg osvojio Lazarević Matej pobijedivši Sikavica Ninu s minimalnom prednošću u napetom tie-breaku.

Ponuda sportskih programa na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu svake godine je sve bolja. Tako studenti prema afinitetima biraju sadržaje koji ispunjavaju njihovu potrebu za kretanjem i bavljenjem sportom.

Sportska udruga FOI ove godine slavi 10. obljetnicu rada. Stoga je i ovo sportsko natjecanje samo uvod u svečanu proslavu, koja će 6.lipnja u Varaždinu okupiti sportske ekipe raznih fakulteta iz čitave Hrvatske (Zagreb, Osijek, Pula, Varaždin).

Studenti su pokretačka snaga društva. Stoga im treba omogućiti da svoja znanja i vještine razvijaju kroz međusobne susrete s drugima. A nema boljeg nego kad je to izraženo kroz sport!

natjecatelji (2) pobjednici teniskog turnira finalisti (2) finalisti (1)