Potpisan sporazum o suradnji između Sveučilišta “Luigj Gurakuqi” i FOI-ja

Na Sveučilištu “Luigj Gurakuqi” u Skadru je 30. i 31. svibnja 2014. održana 2. Međunarodna konferencija „Research and Education – Challenges Towards the Future” (ICRAE 2014). Suorganizatori su Faculty of Education Sciences i Faculty of Social Science  Sveučilišta u Skadru.

Tijekom svečanog dijela je rektor, prof.dr.sc. Artan Haxhi, potpisao Agreement and Memorandum of Understanding s Fakultetom organizacije i informatike, čiji je supotpisnik dekan prof.dr.sc. Vjeran Strahonja. Ovaj sporazum je temeljen na bilateralnom ugovoru o suradnji Sveučilišta „Luigj Gurakuqi“ Skadar i Sveučilišta u Zagrebu.

Popis bilateralnih ugovora Sveučilišta u Zagrebu o suradnji s drugim visokim učilištima možete pronaći na sljedećoj poveznici:

Sam dokument pruža mnogobrojne mogućnosti za nastavak višegodišnje uspješne suradnje te pokriva područje mobilnosti nastavnika, studenata i zaposlenika. Naglasak je stavljen na umrežavanje i provedbu znanstvenih istraživanja.

fotografija_3