Poništenje dijela Natječaja

Objavljeno: 28.04.2016

Fakultet organizacije i informatike objavljuje Poništenje natječaja za izbor suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda iz područja društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti na određeno vrijeme za vrijeme trajanja projekta (do 30. rujna 2017. godine), u punom radnom vremenu na Projektu  Hrvatske zaklade za znanost po natječaju „Uspostavni istraživački projekti“ (Projekt Large-Scale Multi-Agent Modeling of Massively On-Line Role-Playing Games – ModelMMORPG).

Fakultet organizacije i informatike

Varaždin

Objavljuje

PONIŠTENJE NATJEČAJA