Počinje trodnevna međunarodna znanstvena konferencija CECIIS 2012

Danas, 19.09.2012. u 10 sati na Fakultetu organizacije i informatike započeti će trodnevna međunarodna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2012.

Središnja tema ovogodišnje konferencije je "Sigurnost i privatnost u umreženom svijetu" (Security and Privacy in the Networked World), a svoje radove na konferenciji će predstaviti znanstvenici i stručnjaci u području informacijskih i inteligentnih sustava iz 12 zemalja Europe i svijeta.

Na konferenciji će gostovati Bruce Schneier iz SAD-a, svjetski poznati stručnjak i autor u području informatičke sigurnosti i kriptografije,poznat kao "guru informatičke sigurnosti".

Paralelna događanja u sklopu konferencije će biti stručni simpozij o računalnoj sigurnosti FOI Security (FSec), stručni simpozij o razvoju mobilnih aplikacija  - FOI Mobile and embedded development Symposium (f-moed), znanstveno-stručni kolokvij Matematika i IKT te Studentska poster sekcija.

Program konferencije nalazi se na: http://www.ceciis.foi.hr/app/index.php/ceciis/2012/schedConf/program